Peršokti prie turinio

Mano Audi A6 C/5

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 19

#1 edis33

edis33

Narys

• Nariai
  • AkisAkis
  • 84 Pranešimai:

03 balandžio 2013 - 06:59

Audi a6 2.5tdi 132kw, quattro, oda, el,sedynes ir viskas ka matot.Turiu jau 5eti metai ir esu patenkintas, nors šiuos variklius visi peikia , bet dideliu problemu neturėjauNuotrauka

Pridėtas failas(-ai)

#2 JunkyBond

JunkyBond

Veteranas

• Nariai
  • AkisAkisAkis
  • 105 Pranešimai:

03 balandžio 2013 - 07:02

Sukurta tam tikra tema kur kelti savo auto tai jei gali perkelk viska i ten :) Aciu :) P.S Masina tikrai grazi , respect vien uz tai , kad Audi ;)

Turi Audi ir spAudi , nes Audi neciAudi kai gaza paspAudi

#3 edis33

edis33

Narys

• Nariai
  • AkisAkis
  • 84 Pranešimai:

03 balandžio 2013 - 07:07

Rodyti pranešimąJunkyBond, 03 balandžio 2013 - 07:02 , parašė:

Sukurta tam tikra tema kur kelti savo auto tai jei gali perkelk viska i ten :) Aciu :) P.S Masina tikrai grazi , respect vien uz tai , kad Audi ;)
O tai kur kitur čia kelti? Atrodo teisingai pasirinkau: forumo narių automobiliai :) Dėkui už pagyrimą :)

#4 JunkyBond

JunkyBond

Veteranas

• Nariai
  • AkisAkisAkis
  • 105 Pranešimai:

03 balandžio 2013 - 07:16

Ne viskas gerai , atsiprasau , as pats susimaisiau :) Nera uz ka , verta tikrai pagyrimu. :)

#5 Emilis

Emilis

Narys

• Nariai
  • AkisAkis
  • 92 Pranešimai:

04 balandžio 2013 - 03:08

Galėjai išsamesnį aprašymą parašyti :) Na modelis gražus bet 2,5 ir automatas tai mano nemėgstamiausias. Daug priežiūros reikia.

#6 edis33

edis33

Narys

• Nariai
  • AkisAkis
  • 84 Pranešimai:

04 balandžio 2013 - 03:14

Galiu pasakyt tik tiek, nusipirkus nenuvarytą auto važinėsi be problemų, pats jau nemažai metų ją turiu :)

#7 Emilis

Emilis

Narys

• Nariai
  • AkisAkis
  • 92 Pranešimai:

04 balandžio 2013 - 03:18

Na gal ir tavo tiesa, šiaip daug esu nuomonių girdėjas, dažniausia blogų apie šiuos variklius. Klasiokas pirko tokiu motoru tik, kad mechankę tai po mėn važiuodamas užgęso ir neužvedė ;) Tai kažkas buvo su siurblio eloktronine dalimi. O šiaip kiek va kainuoja automato išlaikymas? Pats galvoju gal verta pirkt automatą, bet kažkaip vis baidausi

#8 edis33

edis33

Narys

• Nariai
  • AkisAkis
  • 84 Pranešimai:

04 balandžio 2013 - 03:20

Man tai kainuoja: kuro litru kitu daugiau ir alyva nepigi dėžės kas 50k apie 400lt su pakeitimu. Remontu jokiu nebuvo rimtų išvis.

#9 edis33

edis33

Narys

• Nariai
  • AkisAkis
  • 84 Pranešimai:

04 balandžio 2013 - 03:22

Kai žiūri nusipirkt kuo pigiau tai ir atsiranda nuomonės paskui. Užsienyje tokios auto nestovi vietoje, jos važiuoja,ten į darbą atstumai šimtais kilometrų, tai va toke kai nusiperka tada ir atsiranda blogi komentarai apie variklius ir t.t

#10 JunkyBond

JunkyBond

Veteranas

• Nariai
  • AkisAkisAkis
  • 105 Pranešimai:

04 balandžio 2013 - 03:28

Va va brolis pirko iš Vokietijos Audi a6 tai va ir buvo ten atstumai pats žmogus pasakė , kad atstumas budavo per abu 150km , kaip jau teko amortikai keist ale jam neapsimoka tvarkyt nes ir tA turejo eit tai ir pardave , bet to ir pakako amortikus pakeitem ir laisvai praejo TA ir iki siol puikaus stovio masina :)

#11 Emilis

Emilis

Narys

• Nariai
  • AkisAkis
  • 92 Pranešimai:

04 balandžio 2013 - 03:32

Ai tai kas 50k nėra taip ir daug sakyčiau. Na aišku jei tuos 50k įsuki greitai tj tada joa, bet šiaip galvojau, kad brangiau

#12 edis33

edis33

Narys

• Nariai
  • AkisAkis
  • 84 Pranešimai:

04 balandžio 2013 - 03:34

Rodyti pranešimąEmilis, 04 balandžio 2013 - 03:32 , parašė:

Ai tai kas 50k nėra taip ir daug sakyčiau. Na aišku jei tuos 50k įsuki greitai tj tada joa, bet šiaip galvojau, kad brangiau
nu man dviem metam beveik užtenka viena karta pakeist, tai išgyvent galima  :)

#13 Emilis

Emilis

Narys

• Nariai
  • AkisAkis
  • 92 Pranešimai:

04 balandžio 2013 - 03:40

Na joa, tada normaliai. Aš dabar pora savaičių važinėjau su automatu tai smagu labai buvo. O dar kai teko duotis tik po miestą tai visai patiko

#14 edis33

edis33

Narys

• Nariai
  • AkisAkis
  • 84 Pranešimai:

04 balandžio 2013 - 03:47

Rodyti pranešimąEmilis, 04 balandžio 2013 - 03:40 , parašė:

Na joa, tada normaliai. Aš dabar pora savaičių važinėjau su automatu tai smagu labai buvo. O dar kai teko duotis tik po miestą tai visai patiko
Realiai automato privalumas ir pasijaučia tik mieste, ypač kamsčiuose, o dar kai variklis su 132kw, tai patikėk malonumas kartais iki dugno prie šviesaforo užvyniot, aišku protingai kai gatvė tuščia :D

#15 JunkyBond

JunkyBond

Veteranas

• Nariai
  • AkisAkisAkis
  • 105 Pranešimai:

06 balandžio 2013 - 07:36

Jo taip ir sako, kad mieste vienas malonumas su automatu , nors aš asmeniškai su automatu cj net važiuot nemokėčiau.. :))

#16 edis33

edis33

Narys

• Nariai
  • AkisAkis
  • 84 Pranešimai:

07 balandžio 2013 - 05:53

Rodyti pranešimąJunkyBond, 06 balandžio 2013 - 07:36 , parašė:

Jo taip ir sako, kad mieste vienas malonumas su automatu , nors aš asmeniškai su automatu cj net važiuot nemokėčiau.. :))
Manes niekas irgi nemokino pradzioj, zinojau drive,parking,back, to uztenka :D ir dar gaza paspaust, pamenu tevas 40metu vairuoja bijojo sest vairuot, sakau nebijok parodysiu :)

#17 JunkyBond

JunkyBond

Veteranas

• Nariai
  • AkisAkisAkis
  • 105 Pranešimai:

07 balandžio 2013 - 07:36

Galbūt ir man kada teks su automatu važinėt , tikiuosi problemų jokių neturėsiu.. ;D

#18 Emilis

Emilis

Narys

• Nariai
  • AkisAkis
  • 92 Pranešimai:

07 balandžio 2013 - 06:47

Malonu su automatu, tik reikia nesumaisyt stabdziu :D As atsimenu atvariau su mechanke ir persedau i automata tai pora kartu kaip jobinau ant stabdziu kad galvojau per langa isoksiu, sumaisiau su sankaba :D

#19 edis33

edis33

Narys

• Nariai
  • AkisAkis
  • 84 Pranešimai:

08 balandžio 2013 - 07:42

vaziuojant su automatu svarbiausia pamirst kaire koja ir ja visai nenaudot, nes ji nereikalinga, tada isvengsi tokio staigaus stabdymo :)

#20 gintas

gintas

Naujokas

• Nariai
  • Akis
  • 8 Pranešimai:

16 sausio 2015 - 09:14

Neblogas automobiliukas

Vartotojų skaito šią temą: 0

0 members, 0 guests, 0 anonymous users