Peršokti prie turinio


Vw Passat B5 96-00

Vw Passat b5

 • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 1

#1 Emilis

Emilis

  Narys

 • Nariai
 • AkisAkis
 • 92 Pranešimai:

04 balandžio 2013 - 11:06

Šioje temoje noriu aprašyti šį automobilį. Vw Passat b5 buvo pradėtas gaminti nuo 1996 iki 2000 metų. Jis reikšmingas tuo, kad vėl pasidalijo platforma su Audi A4 modeliais ir turėjo klasikinę komponuotę su priekyje išilgai montuojamu varikliu ir varomas priekiniais arba visais ratais. Šis Passat`as pakeitė senuosius b4 pasatus (liaudiškai vadinamus delfinus).  Kėbulo forma ir vidaus apdaila, jis labai skyrėsi nuo savo pirmtakų. Automobilis turi keturių svirčių priekinę pakabą ir priklausomą arba nepriklausomą galinę pakabą. Buvo gaminamas su benziniais ir dyzeliniais motorais. Naujasis Vw Passat b5 susilaukė daug teigiamų atsiliepimų dėl dizaino, vairavimo įpatybių, patogumo, erdvumo ir ypač ekonomijos. Tai išties praktiškas automobilis, kurie nori erdvaus, ekonomiško bei komforiško automobilio.
Didžiausias šio automobilio trūkumas yra aliumininė važiuoklė ir elektronika. O iš privalumų tai: labai ekonomiškas ir erdvus automobilis.

Patarimas perkantiems:  Nerekomenduoju vien dėl priekinės važiuoklės, kuri yra aliumininė ir turi begalę traukių. Nors kaip tokių metų, šis automobilis yra labai komfortiškas, tačiau važinėjant lietuvos keliais, didžiausias galvos skausmas bus važiuoklės remontas.

Nuotrauka

#2 JunkyBond

JunkyBond

  Veteranas

 • Nariai
 • AkisAkisAkis
 • 105 Pranešimai:

04 balandžio 2013 - 11:17

Dėl važiuoklės tikrai taip turi mano kaimynas tokia mašina ir per kikviena technine apžiūra tenka sukišti nemažai pinigu , o dėl ekonomiškumo tai gryna tiesa , labai ekonomiški automobiliai.. :) Ir išvaizda graži , beto geras straipsnis :)

Turi Audi ir spAudi , nes Audi neciAudi kai gaza paspAudi

Vartotojų skaito šią temą: 0

0 members, 0 guests, 0 anonymous users