Peršokti prie turinio

Vw Passat B4

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 3

#1 Emilis

Emilis

Narys

• Nariai
  • AkisAkis
  • 92 Pranešimai:

04 balandžio 2013 - 12:30

Taigi, šioje temoje noriu aprašyti apie, šį, gan vykusį modelį. Šis modelis buvo gaminamas nuo 1993 iki 1997 metų. Liaudiškai vadinamas "Delfinu". Šis variantas nors ir turėjo tą patį pagrindą, kaip ir senesnis jo pirmtakas b3, tačiau išorėje visos detalės buvo atnaujintos, palikti tik langai. Buvo sugražintos priekinės grotelės, kurios suteikė išorinio grožio ir pranašumo prieš tos pačios kartos Wolkswagen Mk3 Golf modeliu. Šis automobilis susilaukė daug teigiamų įvertinimų dėl savo patikimumo, erdvumo ir pigios eksplotacijos.

Mano manymo šio automobilio privalumai yra tokie: Gan erdvus automobilis, pigios dalys, kaip tokių metų automobilis- gan nedaug rūdyja. O didžiausias privalumas, manau yra bako talpa. Kaip dėl sedano nežinau, bet į karavaną galima sutalpinti daugiau nei 100litrų, o tai yra didelis privalumas važiuojant pigesnio kuro.
Trūkumai: prasta interjero plasmasių kokybė, rankenėlių nepatvarumas, dažnai lūžta.

Patarimas perkantiems: mano manymu atsižvelkite, kokį vaidmenį Jums automobilis atliks. Jei esate jaunas, energingas žmogus, tai nepatarčiau jo pirkti. Vis dėlto šis automobilis yra ne pirmos jaunystės, komfortas, išorės, vidaus dizainas jau atgyvena. Todėl pas merginas atvažiuojant, įspūdžio nepaliksite ;)
Tačiau jei renkatės darbinį modelį - tai jis kaip tik Jums. Remonto kainos nedidelės, važiuoklė patvari, nes nieko įspūdingo ten nėra. Tik pagalvokite kiek galite sukrauti, bulvių maišų ar šiaip kažkokių rakandų. Taip pat šis automobilis yra labai geras modelis važinėjat i Rusiją/Baltarusiją.

Nuotrauka

#2 edis33

edis33

Narys

• Nariai
  • AkisAkis
  • 84 Pranešimai:

04 balandžio 2013 - 02:31

Čia dyzelis ar benzinas pas tave? Kiek kw? Šiaip mašina nebloga, bet kiek girdėjau trečias golfas komfortiškiau už jį važiuoja, čia teisybė ar ne? :)

#3 Emilis

Emilis

Narys

• Nariai
  • AkisAkis
  • 92 Pranešimai:

04 balandžio 2013 - 02:50

Šios mašinos as neturiu. Na man esmiškai b4 geriau nei mk3. Golfas liks golfu, barškutis ir tiek. O b4 ir vietos daugiau ;)

#4 JunkyBond

JunkyBond

Veteranas

• Nariai
  • AkisAkisAkis
  • 105 Pranešimai:

04 balandžio 2013 - 03:25

Mano nuomonė sutampa su Emilio golfas yra barškulys , kad ir tas pats 3 :) B4 jei dyzelis tai ir ekonomika nebloga ir siaip va vietos tikrai daugiau ir galima ka nors įsidėti , priešingai nei golfe. :)

Turi Audi ir spAudi , nes Audi neciAudi kai gaza paspAudi

Vartotojų skaito šią temą: 0

0 members, 0 guests, 0 anonymous users