Peršokti prie turinio

Audi Vs Bmw

Audi vs Bmw

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 11

#1 Emilis

Emilis

Narys

• Nariai
  • AkisAkis
  • 92 Pranešimai:

04 balandžio 2013 - 04:03

Audi ar Bmw? Nuolat nenutyla diskusijos, kuri mašina geresnė. Visą laiką atsiranda šmeižiančių tai vieną, tai kitą pusę. Kokia jūsų nuomonė apie tai? Mano manymu tai yra juokingos šios dvikovos, diskusijos ir nuolatiniai varymai ant vienos ar kitos auto.  Mano manymu ir viena ir kita yra geri automobiliai, turi savų pliusų ir savų minusų. Tačiau as pasirinkčiau Audi, kažkaip ji man nuo mažens yra gražesnė patrauklesnė ir visokia kitokia ;) Na prieš Bmw taip pat neturiu nieko blogo, bet jo nepirkčiau vien dėl to, nes pas mus yra susidariusi tokia nuomonė: turi Bmw tai nori pavaidint ir t.t Ir siaip labai daug kaimietukų prisiperka bmw ir prisidaužo.. Kažkur girdėjau tokį posakį: "Ne visi Bmw vairuotojai yra idiotai, bet visi idiotai vairuoja Bmw" ;) Na manau supratot. Kokia jūsų nuomonė. Prašyčiau pagrįsti savo nuomonę.

O čia juokingas video, kai Bmw fanai apšaudo Audi fanus :)

#2 edis33

edis33

Narys

• Nariai
  • AkisAkis
  • 84 Pranešimai:

04 balandžio 2013 - 04:06

Realiai man patinka abi auto, tiek audi tiek bmw, tiek išvazda tiek patikimumu, tačiau renkuosi audi dėl priekio varomo arba quattro, aišku bmw galima rinktis su XDrive, tačiau quattro man atrodo patikimiau :)

#3 JunkyBond

JunkyBond

Veteranas

• Nariai
  • AkisAkisAkis
  • 105 Pranešimai:

04 balandžio 2013 - 04:12

Šiaip tai kas supranta ir gali įvertinti automobilį ir jo privalumus, tai supranta, kad Audi yra ne tik transporto priemonė, bet ir automobilis taigi palaikau Audi , nes ir pačiam tenka su Audi važinėti, P.S  Video tai tikrai geras, prajuokino ;DD

Turi Audi ir spAudi , nes Audi neciAudi kai gaza paspAudi

#4 edis33

edis33

Narys

• Nariai
  • AkisAkis
  • 84 Pranešimai:

04 balandžio 2013 - 04:26

Rodyti pranešimąJunkyBond, 04 balandžio 2013 - 04:12 , parašė:

Šiaip tai kas supranta ir gali įvertinti automobilį ir jo privalumus, tai supranta, kad Audi yra ne tik transporto priemonė, bet ir automobilis taigi palaikau Audi , nes ir pačiam tenka su Audi važinėti, P.S  Video tai tikrai geras, prajuokino ;DD
Gerą frazę draugelis įsikalęs ir man prilipo: audi nečiaudi, kai gazą paspaudi :D

#5 JunkyBond

JunkyBond

Veteranas

• Nariai
  • AkisAkisAkis
  • 105 Pranešimai:

04 balandžio 2013 - 04:29

Pilna frazė būtų tokia , Su AUDI nesnAUDI, įsėdi ir spAUDI, nes AUDI nečiAUDI, kai gazą paspaAUDI. :D Ir man gerai lipo :D

#6 Emilis

Emilis

Narys

• Nariai
  • AkisAkis
  • 92 Pranešimai:

04 balandžio 2013 - 04:32

Su AUDI nesnAUDI,
Įsėdi ir spAUDI,
Nes AUDI nečiAUDI,
Kai gazą paspaAUDI.
Va toks tikrasis eilėraštukas, mačiau keleta audinių, kur buvo ant galinių langų šį eilėraštuką užsidėją ;)

#7 Emilis

Emilis

Narys

• Nariai
  • AkisAkis
  • 92 Pranešimai:

04 balandžio 2013 - 04:32

Blemba, tą patį parašiau ir aš :D Nespėjau

#8 JunkyBond

JunkyBond

Veteranas

• Nariai
  • AkisAkisAkis
  • 105 Pranešimai:

04 balandžio 2013 - 04:52

Nieko , o dėl uzraso tai pas brolį ant Audi 80 galinio lango užrašas yra Nes AUDI nečiAUDI,
Kai gazą paspaAUDI.  Va toks :D

#9 Emilis

Emilis

Narys

• Nariai
  • AkisAkis
  • 92 Pranešimai:

04 balandžio 2013 - 04:58

Joa aš ir tokį matęs, vienas čiūvelis ant beškes buvo užsidėjąs ;)

#10 edis33

edis33

Narys

• Nariai
  • AkisAkis
  • 84 Pranešimai:

04 balandžio 2013 - 05:00

Rodyti pranešimąJunkyBond, 04 balandžio 2013 - 04:52 , parašė:

Nieko , o dėl uzraso tai pas brolį ant Audi 80 galinio lango užrašas yra Nes AUDI nečiAUDI,
Kai gazą paspaAUDI.  Va toks :D
kas įdomiausia tokį užrašą tik ir gali išvyst ant tokiu kaip audi 80 ar audi 100, ant kitų nepamatysi :D

#11 Emilis

Emilis

Narys

• Nariai
  • AkisAkis
  • 92 Pranešimai:

04 balandžio 2013 - 05:07

Na nes kažkaip būtų pamojna dėt ant normalios auto tokį užrašą. Vistiek parduodant paskuj nulupinėt ta užrašą ir pan. O ant tokiu visokių bulkų ir t.t tai jos jau vistiek arba į metalyną eina, arba tokiems patiems parduoda :D

#12 JunkyBond

JunkyBond

Veteranas

• Nariai
  • AkisAkisAkis
  • 105 Pranešimai:

04 balandžio 2013 - 06:10

Tikrai taip :D jis ta patį sakė :D Jei būtų rimtėsnė mašina tikrai nebūtų tokio užrašo užsisakes. :)) O vat kaip ant bulkos nk negaila :D Galima ekspermentuot :D

Vartotojų skaito šią temą: 0

0 members, 0 guests, 0 anonymous users